شرکت بازرگانی مهام در ۱۳۹۳/۱۰/۰۷ به ثبت رسیده است و دفتر مرکزی آن در تهران است. محور اصلی فعالیت ما واردات و صادرات و تجارت و توزیع محصولات شیمیایی و پتروشیمی به علاوه کالاهای مصرفی با تمرکز بر محصولات مربوط به بهداشت و زیبایی فردی است.
از جایگااه یکی از فعالین اصلی در حوزه بازرگانی و پهش این محصولات در ایران، ما نظر مساعد مشتریانمان را از طریق عرضه مستمر طیفی از محصولات، توانایی منحصر به فرد در تولید و ارایه قیمت های رقابتی جلب کرده ایم.
در راستای حضور خود در منطقه، ما ارتباطاتی گسترده با تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بین المللی به منظور بهره مندی از گردش منظم محصولات به و از مناطق مختلف جهان برقرار کرده ایم.
در سایه تلاش و مداومت در ارتباطات تجاری خودمان، دانش و شناختی وسیع نسبت به بازار کسب کرده ایم که به ما امکان می دهد تا خدماتی استثنایی عرضه نماییم.
استراتژی ما ارایه سبد کاملی از محصولات و خدمات به مشتریان خود است لذا محورهای متنوع فعالیت تجاری خود را یکپارچه ساخته و با نیازهای خاص هر مشتری متناسب سازی می نماییم.
ما می کوشیم برای مشتریان و تولیدکنندگان محصولات خود بهترین شریک ممکن باشیم. می کوشیم در حوزه کاری مربوط به خود بهترین شرکت بازرگانی و توزیع و پخش محصولات باشیم و پیوسته با گسترش واحد خدمات مشتریان و محصولات، و با ایجاد و تداوم نوآوری در روش های تجاری در راه پیشرفت گام بر داریم.